top of page

İHRACAT

 

HGM Gümrük Müşavirliği ihracat departmanımız, İhracat işlemlerinizde hazırlanması gerekli tüm doküman ve belgeler (Türkçe ve yabancı dilde fatura, çeki listesi, ATA karnesi, ön izin alınması ve konsolosluk tasdik) müşterilerimize özel temsilciler tarafından sağlanmaktadır.


Süreçlerin takibi için hgmonline takip sistemi üzerinden  veya  7 gün 24 saat sorumlu oldukları firmalara destek sağlamak için hazır bulunan firmaya özel müşteri temsilcisinizden bilgi alabilirsiniz.

 

HGM Gümrük Müşavirliği, hariçte İşleme, dahilde İşleme, transit İşlemleri ve serbest bölge işlemleri için siz değerli müşterilerimizin ihtayaçlarına en uygun hizmeti, mevzuatlar doğrultusunda ve tamamı uzman gümrük müşavirlerinin denetiminde sağlamaktadır.

 

 

 

İTHALAT


HGM Gümrük Müşavirliği ithalat departmanımız, ithalat işlemlerinde operasyonel sürecin her aşamasında kesintisiz desteği sağlamak amacıyla kurulmuş, gümrük mevzuatına ve müşteri ilişkilerine önem veren hizmet anlayışını benimsemiştir.


Sürecin tüm aşamalarında müşteri onayı alınmaktadır. Değerlerimizin süreç işleyişini takip edebilmesi için hgmonline takip sistemi üzerinden üye girişi yapılması yeterlidir. 

 

 

 

 

MEVZUAT DANIŞMANLIĞI

 

Herhangi bir ithalat-ihracat veya dış ticaret organizasyonunun, mevzuatsal destek almadan başarılması çok zordur.  HGM Gümrük Müşavirliği tam da bu zorlukların üstesinden gelebilmeniz için çalıştığı firmalara gümrük mevzuatlarının doğru uygulanması adına ''%100 destek'' sağlamaktadır.

 

 

 

 

Dış Ticaret Eğitimi

 

Dış Ticaret Organizasyonu

 

Dış Ticaret ve Yatırım Danışmanlığı

 

E-Arşiv Hizmeti

 

Gümrük İşlemlerinde Online Takip Hizmeti

 

HGM Akademi

DİĞER HİZMETLERİMİZ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 

Depolama

 

Yurtiçi Taşımacılık

 

Yurtdışı Taşımacılık

Hepsi ve daha fazlası için bizimle iletisim kurabilirsiniz...

bottom of page